کلاس آموزشی PHP و Apache
۲۳ بهمن · Classes

در یک کارگاه آموزشی، دانش‌جویان با مباحث زیر آشنا می‌شوند تا در آینده‌ای نزدیک پروژه‌ای را در کنار هم انجام دهند.

How to run Apache Server and MySQL Server
Learning syntax, features and basics of PHP
Learning PHP fundamental functions and core libraries
Introduction to database and basics of SQL
How to deal with MySQL in PHP

سیستم واقعیت افزوده‌ي شاخه‌ي دانش‌جویی ای‌سی‌ام
۰۷ دی · ACM Projects

کارگاه شناخت توانایی‌ها
۰۵ دی · Workshops

هر فردی به خصوص دانشجویان لازم است تا اهدافی متناسب با قابلیت‌ها و توانایی‌های خود انتخاب کند. شناخت توانایی‌های فردی کمک می‌کند تا مسیر شغلی خود را متناسب با استعدادها و توانایی‌هایش انتخاب کند اهدافی را مناسب با قابلیت‌ها و توانمندی‌هایش برگزیند.

همایش شناخت توانایی‌ها
۰۴ دی · Talks

هر فردی به خصوص دانشجویان لازم است تا اهدافی متناسب با قابلیت‌ها و توانایی‌های خود انتخاب کند. شناخت توانایی‌های فردی کمک می‌کند تا مسیر شغلی خود را متناسب با استعدادها و توانایی‌هایش انتخاب کند اهدافی را مناسب با قابلیت‌ها و توانمندی‌هایش برگزیند. این همایش معارفه و مقدمه‌ای برای کارگاه شناخت توانایی‌ها بود.

شناخت توانایی‌ها استعداد امیر مهرانی
مسابقه‌ی تمرینی برای کانتست ای‌سی‌ام
۲۹ آذر · Contests

 شرکت در مسابقه‌ی ACM ICPC یکی از برنامه‌های اصلی شاخه‌ی دانشجویی دانشگاه تهران است و در این راستا تلاش می‌کند با برگزاری کلاس‌ها و کانتست‌های تمرینی به آمادگی بیشتر دانشجویان بااستعداد در این زمینه کمک کند.

ACM ICPC Contest
مسابقه‌ی انتخابی برای مسابقات ای‌سی‌ام
۱۵ آذر · Contests

 مسابقات برنامه‌نویسی ای‌سی‌ام از معروف‌ترین‌ها در حوزه‌ی مسابقات برنامه‌نویسی است.هر ساله مسابقه‌ای رسمی در دانشگاه شریف برگزار می‌شود که در آن تیم‌های انتخابی از هر دانشگاه باهم مسابقه می‌دهند و برای گرفتن سهمیه‌ی جهانی تلاش می‌کنند. امسال برای این‌که بتوانند سهمیه‌ی ایران را برای مسابقات جهانی بیشتر کنند از طرف ای‌سی‌ام ایرانی مسابقات مقدماتی زیادی برگزار شد.

 

ICPC Contest ACM
آیین ورودی (برای دانش‌جویان جدیدالورود)
۰۹ آبان · Other

هرساله، در ابتدای سال تحصیلی مراسمی با نام «آیین ورودی»، برای دانش‌جویان ورودی جدید و با هدف ‌آشنایی آن‌ها با فضای دانشکده برگزار می‌شود.

Freshmen Special Issue Magazine F1 School of Electrical and Computer Engineering
انتخاب واحد مجازی
۰۱ آبان · ACM Projects

بهبود فرآیند‌های اطلاع‌رسانی واحدهای دانشکده و کمک به انتقال نظرات و پیشنهادات دانشجویان به معاونت آموزشی دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران همواره از اهداف شاخه‌ی دانش‌جویی ای‌سی‌ام بوده‌است.

 

همایش جامع جاوااسکریپت
۰۷ مهر · Classes

 

جاوا اسکریپت یکی از قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌نویسی و هم‌چنان در حال رشد و توسعه است. از این‌رو گروه آموزشی بوت‌ویک با هم‌کاری انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران در اقدامی بی‌سابقه با جمع‌آوری مطالب و متد‌های روز دنیا قصد دارند تا طی همایشی جامع، این مطالب را به علاقه‌مندان ارائه کنند.

برای اطلاعات بیش‌تر و ثبت‌نام می‌توانید به سایت همایش جامع جاوا‌اسکریپت مراجعه کنید.

ورک‎شاپ
مسابقه‌ی هوش مصنوعی ویژه‌ي ورودی‌جدید‌ها
۲۹ شهریور · Contests

یک از مهم‌ترین مسئولیت‌های این شاخه‌ی دانش‌جویی، برقراری بستری مناسب برای آشنایی دانش‌جویان ورودی‌جدید با محیط دانشکده و فضای آموزشی و پژوهشی آن است. دانشجویانی ترم یک معمولا تجربه کافی در زمینه علوم کامپیوتر و برنامه‌نویسی ندارند لذا این برنامه فرصت مناسبی است تا زمینه آشنایی هر چه بیشتر آنها با مطالب اولیه برنامه‌نویسی، هوش مصنوعی و طراحی الگوریتم فراهم شود. آشنایی با دانشجویان سال‌های بالاتر و بهره‌مندی از تجربیات آنها از دیگر مزیت‌های شرکت در این برنامه محسوب می‌شود.

کارگاه فارسی‌نویسی و آشنایی با صفحه‌کلید استاندارد فارسی
۱۸ شهریور · Workshops

 هنوز افراد زیادی هستند که مقدماتی‌ترین الفبای فنی نگارش در کامپیوتر و برای وب را یا نمی‌دانند، یا می‌دانند و رعایت نمی‌کنند. این سمینار بدون وارد شدن به موضوع رسم‌الخط و ویرایش، الفبای فنی فارسی‌نویسی در کامپیوتر و برای وب را به شما می‌آموزد.

ویراستاری فارسی‌نویسی صفحه‌کلید استاندارد
قبلی< >بعدی